Kitap Kampanyası

oktay usta yemek tarifleri
oktay usta yemek tarifleri

Oktay Usta Yemek Tarifleri sitesinin sevgili kullanıcıları. Sitemizde yeni bir etkinliğe daha imza atmanın sevinci içerisindeyiz. Önümüzdeki dönemde sitemizin kullanıcıları arasında yapılacak çekilişte çeşitli hediyeler dağıtacağız. Çekiliş sitemize e-posta abonesi olan kullanıcılarımız ve kendi sitesinde Oktay Usta Yemek Tarifleri sitesi hakkında yeni bir yazı gönderen kullanıcılar arasında yapılacaktır.

1 – Sitemize e-posta abonesi olmak

Sitemize yan taraftaki menüde bulunan “Abonelik” kısmından e-posta abonesi olabilirsiniz. E-posta abonesi olmak için yapmanız gerekenler;

a – “Abonelik” kısmındaki kutucuğa mail adresinizi yazın ve “Tamam” butonuna tıklayın.

b – Açılan pencerede gördüğünüz harfleri alttaki boşluğa yazın ve yandaki “Complete …” ile başlayan butona tıklayın.

c – Yazdığınız mail adresinize gelen e-postadaki linke tıklayın.

2 – Sitemiz hakkında yazı yazmak

Bu seçenek web sitesi olan kullanıcılar için geçerlidir. Web sitesi olan kullanıcılarımız yarışmaya katılmak için Oktay Usta Yemek Tarifleri sitemiz hakkında bir yazı yazmalılar ve yazıya sitemizin linkini eklemeliler. Ardından ugursamsa @ gmail.com’a ad, soyad, e-posta adresi ve yazının linkini göndermeliler. Yapmanız gereken bu kadar basit.

Bu işlemlerden herhangi birini gerçekleştiren kullanıcılarımız yarışmaya katılmış olurlar. Yarışmaya katılım çekiliş tarihi olan 08.04.2008 Pazar 23:59’a kadar devam edecektir. 09.04.2008 Çarşamba günü 17:00 – 18:00 arasında çekiliş yapılacaktır. Yarışmaya katılan tüm ziyaretçilerimiz Random.org’daki listeye kaydedilecek ve tek seferde çekiliş yapılacaktır. Çekilişle ilgili ekran görüntüleri çekilişin ardından sitemize eklenecektir.

Hediyeler Oktay Usta’nın yemek tarifleri kitaplarından oluşmaktadır. İşte talihlilere göndereceğimiz kitaplar;

Birinciye Oktay Usta’nın Mutfağından kitabı (ciltli),

İkinciye Oktay Usta Lezzet Yolculuğu kitabı,

Üçüncüye Oktay Usta Mutfak Sırları kitabı.

Tüm ziyaretçilerimize bol şanslar.

Not : Sitemize daha önceden e-posta abonesi olan ziyaretçilerimiz otomatik olarak yarışmaya katılmış sayılacaktır. Ayrıca hem sitemize üye olan hem de sitesinde Oktay Usta Yemek Tarifleri sitemizle ilgili yazı yazan ziyaretçilerimizin adı çekiliş listesine bir değil iki kere yazılacaktır.

245 Yorum

  • oktay usta programınızı anne kız birlikta izliyoruz anneme süper güzel önlüklerinizden banada yemek tarifi kitaplarınızdan gönderirmisiniz eğer gönderirseniz çok memnun kalırım

  • Oktay Usta bana yemek və tatlı tarifləri olan kitabınızı göndərirsəniz çox məmnun qalaram.

  • Selam Oktay Usta.Mən Bakıdan Validə.Proqramınızı her zaman Samanyolu tv-den və sitenizden izliyorum.Bir-birinden güzəl yemek və tatlı tariflərinizi dostlarımla, qonşularımla paylaşıyorum.Tüm tariflerinizi çox zaman deniyorum.Çok da güzəl çıkıyor.Qonşuma bir yemek tarifi verdim,bişirdi.Kocası çok beyendi.Teşekkürlər.

  • oktay ustam programınızı anne kız izliyoruz hiç kaçırmadan. tariflerinizi mutlaka deniyoruz hepsi muhteşem lezzetli … önlüklerinizin tasarımı harika yapanların ellerine sağlık… bu süper önlüklerden 1 tane de benim anneme gönderir misiniiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiizz ? anneler günü için

  • oktay usta annem yemeklerini çok beğeniyor sizden bir ricam var annem önlüklerinizden 1 tane istiyor yemeklerinizde kolay gelsin iyi seneler 2012 de sağlıkla ve mutlulukla geçirin..

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir