Oktay Usta Yemek Tarifleri

Kırmızı Erik Suyu

Oktay Usta Yemek Tarifleri olarak bu tarifimizde sizlere Kırmızı Erik Suyu Tarifini anlatacağız. Tarif için Aylinden Denemeler‘e teşekkür ederiz. Kırmızı Erik Suyu Malzemeleri 1 kilogram kırmızı erik 3  su bardağı toz şeker 2 litre su Kırmızı Erik Suyu Tarifi Kırmızı Erik Suyunun yapımına başlamak için erikleri güzelce yıkayın. Çekirdeklerini çıkartın. Derin bir tencereye koyun. Sıcak suyu ve […]

Karanfilli Şeftali Kompostosu

Karanfilli Şeftali Kompostosu – İçecek Tarifleri. Şeftali Kompostosu nasıl yapılır? Oktay Usta resimli Karanfilli Şeftali Kompostosu Tarifi için tıklayın.

Çilekli Karadut Şerbeti

Çilekli Karadut Şerbeti – Şerbet Tarifleri. Karadut Şerbeti nasıl yapılır? Oktay Usta Yemek Tarifleri resimli Çilekli Karadut Şerbeti Tarifi için tıklayın.

Limonlu Şeftali Suyu

Limonlu Şeftali Suyu – Oktay Usta İçecek Tarifleri. Şeftali Suyu nasıl yapılır? Oktay Usta Yemek Tarifleri resimli Limonlu Şeftali Suyu Tarifi için tıklayın

Karışık Komposto

Karışık Komposto – Oktay Usta Komposto Tarifleri. Karışık Komposto nasıl yapılır? Oktay Usta Yemek Tarifleri resimli Karışık Komposto Tarifi için tıklayın.

Brokoli Cacığı

Brokoli Cacığı – Oktay Usta Cacık Tarifleri. Brokoli Cacığı nasıl yapılır? Oktay Usta Yemek Tarifleri resimli Brokoli Cacığı Tarifi için tıklayın.

Frambuaz Şerbeti

Frambuaz Şerbeti – Oktay Usta Şerbet Tarifleri. Frambuaz Şerbeti nasıl yapılır? Oktay Usta Yemek Tarifleri resimli Frambuaz Şerbeti Tarifi için tıklayın.

Kiraz Şerbeti

Kiraz Şerbeti – Oktay Usta Şerbet Tarifleri. Kiraz Şerbeti nasıl yapılır? Oktay Usta Yemek Tarifleri resimli Kiraz Şerbeti Tarifi için tıklayın.

Nar Şurubu

Oktay Usta Yemek Tarifleri olarak sizlere içecek tariflerinden Nar Şurubu Tarifini anlatacağız. Nar Şurubu Malzemeleri 1 kilo nar 1 kilo şeker 1 limon Nar Şurubu Tarifi Narları ayıkladıktan sonra yıkayın. Fazla suyunu alın ve presten geçirerek suyunu sıkın. Şekeri bir tencereye koyup, üzerini örtecek kadar su ilave ettikten sonra şurup kıvamına gelinceye kadar kaynatın. Sonra nar […]

Oktay Usta Çilek Şurubu

Oktay Usta Yemek Tarifleri olarak sizlere içecek tariflerinden Oktay Usta Çilek Şurubu Tarifini anlatacağız. Oktay Usta Çilek Şurubu Malzemeleri 500 gram çilek 1 kilo şeker 1 adet limon Oktay Usta Çilek Şurubu Tarifi Şekeri bir tencereye koyup, üzerini örtecek kadar su ilave ettikten sonra şeker kıvamına gelinceye kadar kaynatın. Bu arada çilekleri ayıklayın. Çilekleri, ve limon […]

sonraki tarifler »