Oktay Usta Yemek Tarifleri

Limonlu Şeftali Suyu

Oktay Usta Yemek Tarifleri olarak bu tarifimizde sizlere Limonlu Şeftali Suyu Tarifini anlatacağız. Tarif için Kalp Kurabiye‘ye teşekkür ederiz. Limonlu Şeftali Suyu Malzemeleri 4 adet şeftali 3 litre su 2 su bardağı tozşeker 1 adet limonun suyu Limonlu Şeftali Suyu Tarifi Limonlu Şeftali Suyunun yapımına başlamak için şeftalileri güzelce yıkayıp soyun ve ikiye bölün. Çekirdeklerini çıkartın. Derin […]

Karışık Komposto

Karışık Komposto – Oktay Usta Komposto Tarifleri. Karışık Komposto nasıl yapılır? Oktay Usta Yemek Tarifleri resimli Karışık Komposto Tarifi için tıklayın.

Brokoli Cacığı

Brokoli Cacığı – Oktay Usta Cacık Tarifleri. Brokoli Cacığı nasıl yapılır? Oktay Usta Yemek Tarifleri resimli Brokoli Cacığı Tarifi için tıklayın.

Frambuaz Şerbeti

Frambuaz Şerbeti – Oktay Usta Şerbet Tarifleri. Frambuaz Şerbeti nasıl yapılır? Oktay Usta Yemek Tarifleri resimli Frambuaz Şerbeti Tarifi için tıklayın.

Kiraz Şerbeti

Kiraz Şerbeti – Oktay Usta Şerbet Tarifleri. Kiraz Şerbeti nasıl yapılır? Oktay Usta Yemek Tarifleri resimli Kiraz Şerbeti Tarifi için tıklayın.

Kızılcık Şerbeti

Kızılcık Şerbeti – Oktay Usta Şerbet Tarifleri. Kızılcık Şerbeti nasıl yapılır? Oktay Usta Yemek Tarifleri resimli Kızılcık Şerbeti Tarifi için tıklayın.

Türk Kahvesi Tarifi

Türk Kahvesi Tarifi – Oktay Usta Kahve Tarifleri. Türk Kahvesi nasıl yapılır? Oktay Usta Yemek Tarifleri resimli Türk Kahvesi Tarifi için tıklayın.

Nar Şurubu

Oktay Usta Yemek Tarifleri olarak sizlere içecek tariflerinden Nar Şurubu Tarifini anlatacağız. Nar Şurubu Malzemeleri 1 kilo nar 1 kilo şeker 1 limon Nar Şurubu Tarifi Narları ayıkladıktan sonra yıkayın. Fazla suyunu alın ve presten geçirerek suyunu sıkın. Şekeri bir tencereye koyup, üzerini örtecek kadar su ilave ettikten sonra şurup kıvamına gelinceye kadar kaynatın. Sonra nar […]

Oktay Usta Çilek Şurubu

Oktay Usta Yemek Tarifleri olarak sizlere içecek tariflerinden Oktay Usta Çilek Şurubu Tarifini anlatacağız. Oktay Usta Çilek Şurubu Malzemeleri 500 gram çilek 1 kilo şeker 1 adet limon Oktay Usta Çilek Şurubu Tarifi Şekeri bir tencereye koyup, üzerini örtecek kadar su ilave ettikten sonra şeker kıvamına gelinceye kadar kaynatın. Bu arada çilekleri ayıklayın. Çilekleri, ve limon […]

Nefis Vişne Şurubu

Oktay Usta Tarifleri olarak sizlere içecek tariflerinden Nefis Vişne Şurubu Tarifini anlatacağız. Nefis Vişne Şurubu Malzemeleri 500 gram vişne 1 kilo şeker 2 adet limon Nefis Vişne Şurubu Tarifi Şekeri bir tencerenin içine koyun. Üzerini örtecek kadar su ilave ettikten sonra şurup kıvamına gelinceye kadar kaynatın. Şekerin kıvamına gelip gelmediğini anlamak için, şuruptan bir parçayı soğuk suya […]

sonraki tarifler »
lightboxyemek