Oktay Usta Yemek Tarifleri

Bol Çikolatalı Browni Tarifi

Bol Çikolatalı Browni Tarifi – Oktay Usta Kek Tarifleri. Browni nasıl yapılır? Oktay Usta Yemek Tarifleri resimli Bol Çikolatalı Browni Tarifi için tıklayın

Şeftalili Kek Tarifi

Şeftalili Kek Tarifi – Oktay Usta Kek Tarifleri. Şeftalili Kek nasıl yapılır? Oktay Usta Yemek Tarifleri resimli Şeftalili Kek Tarifi için tıklayın.

Kakaolu Islak Kek

Kakaolu Islak Kek – Oktay Usta Kek Tarifleri. Kakaolu Islak Kek nasıl yapılır? Oktay Usta Yemek Tarifleri resimli Kakaolu Islak Kek Tarifi için tıklayın.

Nefis Havuçlu Kek Tarifi

Nefis Havuçlu Kek Tarifi – Oktay Usta Kek Tarifleri. Nefis Havuçlu Kek nasıl yapılır? Oktay Usta Yemek Tarifleri resimli Havuçlu Kek Tarifi için tıklayın.

Mermer Kek Tarifi

Mermer Kek Tarifi – Oktay Usta Kek Tarifleri. Mermer Kek nasıl yapılır? Oktay Usta Yemek Tarifleri resimli Mermer Kek Tarifi için tıklayın.

Haşhaşlı Kek

Haşhaşlı Kek – Oktay Usta Kek Tarifleri. Haşhaşlı Kek nasıl yapılır? Oktay Usta Yemek Tarifleri resimli Haşhaşlı Kek Tarifi için tıklayın.

Zebra Kek Tarifi

Zebra Kek Tarifi – 8 kişilik Oktay Usta Yemek Tarifleri olarak bu tarifimizde Saliha Hanım’ın nefis bir tarifi olan Zebra Kek Tarifi ‘ ne yer vereceğiz. En çok aranan kek tarifleri arasında ilk sıralarda yer alan Zebra Kek ‘i gönül rahatlığıyla deneyebilirsiniz. Tarif için Saliha Hanım’a teşekkür ederiz. Sık sık yaptığım kek listesinin bir numarası Zebra kek. […]

Vişneli-Limonlu Kek

Oktay Usta Yemek Tarifleri olarak sizlere kek tariflerinden Vişneli-Limonlu Kek Tarifini anlatacağız. Vişneli-Limonlu Kek Malzemeleri 3 yumurta 1/8 litre krema 300 gram kuru vişne 1/4 çay kaşığı kabartma tozu 80 gram margarin 150 gram şekerli krema 300 gram un Tuz Rendelenmiş limon kabuğu Vişneli-Limonlu Kek Yağla tuz, ve rendelenmiş limon kabuğunu karıştırın. Sonra yavaş yavaş yumurtaları […]

sonraki tarifler »
lightboxyemek